Megerősítésre vár

Kiesett a sárga lámpa

Kérem helyezzék vissza a sárga lámpát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Galamb József u. 1

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését a Szentendre, Galamb József u. 1 sz. található jelzőlámpa hibájával kapcsolatban.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Megyei Igazgatóságán
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére