Megoldott

Kidőlt fa a Bükkös patakban a Bükköspart 49. előtti része

A Bükkös patak bal partján, a Bükköspart 49. számú ingatlan magasságában egy fa kidőlt, és a fa törzse félig a patak mellett, félig a patakban található. Kérem szíves intézkedésüket a kidőlt fatörzs elszállítása céljából.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 49

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a fát elszállították.

    Üdvözlettel

    Városi ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati és Ügyfélsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Városi ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gergely
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Széchenyi István tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  Vissza az oldal tetejére