Megoldott

Földből kiálló vasdarab

A Fehérvíz utcai volt konditerem épülete mellett a buszmegálló felé a domboldalon kiáll a földből egy vasdarab. Nagyon veszélyes, sajnos kisebb balesetet is okozott már. ????Kérem az illetékes gyors intézkedését.

Probléma helyszíne
Szentendre Radnóti stny. 2

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott. Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit iktattunk (KÜ18-P/22-3337 ) és
    továbbítottunk az illetékes szakterület felé. A szakterület a mai napon
    készre jelentette a munkálatokat.
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére