Válaszra vár

Közműépítés után útburkolat nincs helyreállítva

A Mandula utcában hónapokkal ezelőtt történt közműfejlesztés vagy javítás. Az árkok felett nagy felületen az aszfalt nem lett helyreállítva, ráadásul ezt az útfelületet pár évvel korábban cserélték ki.

Probléma helyszíne
Szentendre Mandula u. 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bócz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Barackos út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Középen leszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Batthyány utca
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fő út
  Vissza az oldal tetejére