Megoldott

Hibás közkút

Szentendrén a Károly utcai fitnesz parknál lévő ivókút nyomogombja nem zár vissza, használat után sajnos gyakran folyamatos a vízfolyás, míg valaki el nem zárja. Kérem az illetékes intézkedését.

Probléma helyszíne
Szentendre Szmolnica stny. 9

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit a KÜ18-P/22-3201 Számon
    iktattunk és továbbítottunk a szakterület felé. A mai napon a szakterület
    készre jelentette a javítást.
    Tisztele
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére