Válaszra vár

Liget utca járhatatlan

Tisztelt Cím!

Liget utca teljesen járhatatlan gyalog, babakocsival, személyautóval.
Nagyon sok babakocsival, pici gyerekkel közlekedő lakik itt aki sajnos nem tud az utcán fel-le menni. Néhol több mint 30 cm mély kátyúk vannak hosszában az utcában. Poros köves útburkolat miatt csúszós baleset veszélyes. Esős időben a Pomázi útról lezúduló csapadék hordalékot lehozza az utcába vályúkat képezve. Kocsik fennakadását okozza. Több alkalommal is oda ér a céges kocsi lökhárítója. Ha sérülés éri a kocsit nekem kell megjavíttatnom saját költségen!

Probléma helyszíne
Szentendre Pomázi út 60

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormán
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Jordanics Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére