Megerősítésre vár

Nem világít a lámpa + benőtte a növényzet

A Berek utca - Csóka utca találkozásában található egy lámpa ami már szinte nem is világít, így éjszaka ez az utca szakasz illetve ennek a két utcának a találkozása nagyon sötét. Ezen kívül ha működne a világítás, akkor sem lenne sokkal világosabb, mert a lámpát benőtte a növeényzet.

Probléma helyszíne
Szentendre Berek u. 1

Hozzászólások

  • Tordai Norbert visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük a bejelentésüket.

    A hiba okának kivizsgálását/elhárítását megkezdtük.

    Szíves türelmüket előre is köszönöm.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel:

    Marosvári K
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON Közvilágítás (Szentendre)

  • Tordai Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcai lámpa kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
    Sellő utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dől a lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: SPAR Magyarország (Szentendre)
    Dobogókői út
  Vissza az oldal tetejére