Megoldásra vár

Hiányzó fa

Tisztelt Cím!
Amennyiben van rá lehetőség, szándék, a Szentendre Kovács László u. 9. szám előtti járda mellé jó lenne, ha pótólnának egy fát. - Bár jóideje nincs már meg ami ott volt, de a nagy, burkolt felületek és az egyre melegebb napok miatt jó lenne ha mégis pótlásra kerülne. Mellékelek egy fotót melyen igyekeztem bejelölni a talán ideális helyét, mely a villanyoszlop és a gázbekötés között kb. félúton lenne. - (Az utcában amúgy akácok vannak előtte, itt is az volt.) - Sokan gyalogolnak erre, az iskola miatt is, szinte egész nap árnyékot adna a járdára.

Tisztelettel:
Horváth Ferdinánd
Falkép restaurátor

Probléma helyszíne
Szentendre Kovács László u. 9

Hozzászólások

  • Horváth Ferdinánd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím! Nagyon köszönöm pozitív válaszukat! - Nagy örömöt okoznak vele! - Kitartó, jó munkát! Üdvözlettel: Horváth Ferdinánd
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint lehetőség szerint ősszel pótolni fogják a
    fát.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image:
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Horváth Ferdinánd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére