Válaszra vár

Veszélyes keresztedődés - Tükör hiánya

Anonim Járókelő

A Csóka utca és a Csóka köz találkozása eléggé beláthatatlan. Így amikor a Csóka utcából lefele jönnek balestveszélyes helyzet állhat elő, mivel nem látják a Csóka közböl kihajtó autót. A környező utcák találkozásánál ezért ki van rakva egy tükör. Ide is szeretnénk kérni egyet. A képekhez csatoltam milyen tükörre gondoltam.

Probléma helyszíne
Szentendre Csóka köz 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint kikérik forgalomtechnikai szakértő
    állásfoglalását .

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivat
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image:
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére