Válaszra vár

elhagyott kerékpárok

2022. május eleje óta 3 db kerékpár vár összekötözve gazdáikra. Ami kb 6 hete.

Probléma helyszíne
Szentendre Városház tér 3

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    roncsautók az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére