Válaszra vár

Levágott nagy ágak

"Kedves ügyintéző!

Megnéztem a házszámot: Ady Endre út 48/a"

Levágott ágak vannak a 11-es út mentén. Még az előző bejelntésemet - amelyek szintén ágak voltak - sem vitték el.

Probléma helyszíne
Szentendre 11 48

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Levágott ágak vannak a 11-es út mentén. Még az előző bejelntésemet - amelyek szintén ágak voltak - sem vitték el."-ról ""Kedves ügyintéző! Megnéztem a házszámot: Ady Endre út 48/a" Levágott ágak vannak a 11-es út mentén. Még az előző bejelntésemet - amelyek szintén ágak voltak - sem vitték el."-ra.

  • Puskás Réka hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves ügyintéző!

    Megnéztem a házszámot: Ady Endre út 48/a

    Köszönettel: Puskás Réka
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Puskás Réka!

    Fenti számú bejelentésére a szakterületek visszajelzései alapján az
    alábbiakról értesítjük.
    Az önkormányzat a megjelölt területen gallyazási munkát nem végzett. A
    Hatósági Iroda
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Puskás Réka!

    Tájékoztatjuk, hogy fenti számú bejelentését KÜ18-P/22-2623 ügyszámon
    továbbítottuk a szakterületnek, válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Puskás Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére