Válaszra vár

Kiszáradt fa

Szentendre Szmolnica sétányon, a játszótér bejárata melletti zöld területen kiszáradt egy fa. Szmolnica sétány 9 ház mellett. Kérem az illetékes intézkedését.

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image:
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére