Válaszra vár

Kiszáradt fa

A Móricz gimnázium előtti zöld területen, a Kálvária út felé eső részen kiszáradt egy fa. Kérem az illetékes intézkedését.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 16

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit a KÜ18-P/22-2544 számon
    iktattunk és továbbítottunk az illetékes szakterület felé. Válaszukig
    szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bogná
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére