Megoldott

Kidöntött jelző tábla

Kidöntött jelző tábla

Probléma helyszíne
Szentendre Levendula u. 1

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla helyre állításra került! köszönjük!
  • Kapás Péter visszajelzésére vár.

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által bejelentett táblát a mai napon a szakterület tájékoztatása
    alapján a helyére rakták.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hiva
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit a KÜ18-P/22-2622 számon
    iktattunk és továbbítottunk a szakterület felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni.
    Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét jutt...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidőlt tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Bence
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kovács László utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére