Megoldott

Sóder az úton

A kereszteződésben homok van az úton, ami balesetveszélyes kanyarodáskor, a zebra sem látszik tőle.

Probléma helyszíne
Szentendre Barackos út 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Gertrúd hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott. Köszönjük!
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A fenti bejelentését a szakterület a mai napon készre jelentette .
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati és Ügyféls
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit továbbítottunk az illetékes
    szakterület felé. Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendr
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére