Megerősítésre vár

Lódarázs fészek

Anonim Járókelő

Nyár utca 7-nél, a Vasvári úti garázsok mögött, a parkoló autók között, valószínűleg egy korhadó fatönkbe lódarazsak fészkeltek. A környéken több lódarázs kering.
A fényképeken: helyszín a Vasvári utcai feljárat felől (nyíl mutatja a fatönk irányát) és a fatönk helye (bekarikázva).
Az itt lakók biztonsága érdekében kérjük a gyors intézkedést! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Szentendre Vasvári Pál u. 5

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint az intézkedés megtörtént.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati és Ügyfé
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben sikerült közelebbről ránézni, és úgy tűnik, mégsem lódarazsakról van szó, hanem talán tőrösdarazsakról, de valószínűleg mindenképp szakember közreműködésére lesz szükség.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormán
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére