Megoldott

Balesetveszélyes kátyúk Pomázi út Szentendre

Anonim Járókelő

A pomázi táblát elhagyva Szentendre felé a út Szentendrén teljesen tele van balesetveszélyes, élhetetlen mély kátyúkkal. Már évek óta egyre rosszabb, nem tesznek semmit a javításert. Az út két felén is fel kellene tölteni a kátyukat es az ut szelesseget is, mert két auto sok helyen még el sem fer egymas mellett a kátyuk kerulgetese kozben. Meg csoda, hogy eddig nem voltak halalos balesetek. SOS!!!

Probléma helyszíne
Szentendre Pomázi út 60

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a Pomázi összekötő úton a kátyúzást
    forrásaik lehetőségei alapján javították .
    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére