Válaszra vár

Felbontott és nem javított aszfalt

A sarki épület valamilyen közműbekötése miatt felbontották az aszfaltot és hónapok óta nem javították ki.

Probléma helyszíne
Szentendre Mandula u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bócz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére