Válaszra vár

Mozgó járdalap

A híd melletti teraszon mozgó betonlapok.

Probléma helyszíne
Szentendre Dumtsa Jenő u. 20

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Puskás Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt fa a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Sziget utca
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Bükkös part
  Vissza az oldal tetejére