Megoldott

Játékok meghibásodása a Szegedi utcai játszótéren

A Szegedi utcai játszótéren két játék meghibásodott, javítani kell: 1/ a köteles mászófal egyik kötelének vége lóg a levegőben, 2/ az egyensúly érzéket javító járó-alkalmatosság kötelének egyik fele szétszakadt, és nincs rögzítve, így a kötél nem használható eredeti céljának megfelelően.

A játszótér északi részében található kis homokozó takaró fóliája összegyűrődve a homokozóban van. Raktározásra el kellene tenni a következő téli időszakra.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 59

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Helyes Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett meghibásodást a VSZ munkatársai kijavították.
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit továbbítottunk az illetékes
    szakterület felé.
    A szakterület a mai napon készre jelentette a játszótér javítását.
    Tisztelettel
    Bognár Mari
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit továbbítottunk az illetékes
    szakterület felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendr
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére