Válaszra vár

HÉV állomásnál lévő zöld felületek növényzete elburjánzott

A HÉV végállomáson, az érkezési résszel szembeni kör alakú magasított zöldfelületen, valamint a péküzlet és a gyógyszertár közötti nagyobb felületű hasonló helyen a fű és gaz nagyon elburjánzott. Sürgősen le kellene vágni a zöldet, illetve rendbe rakni ezeket a felületeket.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *S
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére