Megoldott

Kilazult hintacsavar

A Hamvas Béla utcai játszótéren lévő nagy hinta csavarjai kilazultak, a hinta eléggé inog. Kérném az illetékes intézkedését, a játszótéri hinta vizsgálatát és annak kijavítását.

Probléma helyszíne
Szentendre Hamvas Béla u. 24-I/3

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Fenti bejelentését továbbítottuk az illetékes szakterület felé, a mai napon
    a hinta javítását készre jelentették.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Ö
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére