Megoldatlan

Kondor Béla utcai játszótér, lukas kerítés

Lyukas a kerítés, a gyerekek könnyedén ki tudnak mászni.

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 3

Hozzászólások

  • Tisztelt Ügyfelünk!
    Szakterület tájékoztatása szerint a kerítés javítására sajnos nem áll
    rendelkezésre elegendő keret.
    Üdvözlettel
    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormány
    ...
  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Nem áll rendelkezésre forrás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Szakterület tájékoztatása szerint a kerítés javítására sajnos nem áll rendelkezésre elegendő keret.
    Üdvözlettel
    Városi Ügyfélszolgálat
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szulovszky István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére