Megoldott

Törött játszóeszköz

A Kondor Béla utcai játszótéren az egyik létrafok törött, balesetveszélyes!
A kapu sem illeszkedik felül, nem csukható kilincsre, így akár a kisebb gyerekek is ki tudnak menni rajta.

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 3

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szulovszky István visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a javítási munkálatokat elvégezték.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szulovszky István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére