Megoldott

Egyre növekvő kátyú tenger a Rigó utcában

Anonim Járókelő

A székesfehérvári Rigó utcában az út burkolat elöregedése és korszerűtlen kialakítása miatt (beton lapok egymás mellett) a buszmegálló környékén, ahol jelentős a terhelés hatalmas kátyúk alakultak ki a hidegek megérkezésével! A méretük már veszélyes a járművek futóművére. A helyzetet persze egy foltozás segítené, de az utca út burkolatát kellene lecserélni, egyben, egy modernebb aszfalt felületre.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Rigó u. 69

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Székesfehérvár Városgondnoksága válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Az Ön által 2019-12-05 10:41:37 bejelentett probléma kijavításra került.

    Azonosító: HJ 2019/0002675
    Cím: 8000 Székesfehérvár, Rigó u. 69
    Probléma leírása: Tisztelt Székesfehérvá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves járókelő! A hétvége során sikeresen javították a kátyúkat! Nem végleges megoldás, de ez is valami ilyen rövid idő alatt! Köszönöm szépen a segítséget!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés beküldve a Városgondnokság hibabejelentő felületén keresztül.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garbóczi Antal
    Diósdi utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére