Megoldásra vár

Eltűnt vonalhálózati térkép

Szegeden, a 9-es és 19-es trolibusz Széchenyi tér irányú Erdő utca megállójában a vonalhálózati térkép eltűnt az utasváróból. Kérjük a tisztelt illetékest, pótolja azt! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Erdő u.

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz elektronikus úton, 2022. március 01-jén küldött észrevételét köszönettel vettük.

    A Jarokelo.hu oldalon továbbított bejelentésben a 9,19-es trolibusz Széchenyi tér irányú
    ...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKT Szegedi Közlekedési Társaság

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKT Szegedi Közlekedési Társaság"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült, kidőlő megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKT Szegedi Közlekedési Társaság
    Hont Ferenc utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pad hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Pozsár
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Attila utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl hangos négyes metro

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére