Megoldásra vár

Összefirkált utasváró

Szegeden, a Makkosházi körút (Rókusi körút) megállóban az utasváró több helyen is össze van firkálva. Kérjük a tisztelt illetékest, takarítsák le a szerkezetet, valamint az üveglapokat! Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Makkosházi krt.

Hozzászólások

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szegedi Városkép és Piac Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    Az utasvárók takarítását megrendeltük. Meghatározott ütemezés szerint, 2021. szeptember 15-ig történik.

    Üdvözlettel:
    Szegedi Városkép és Piac Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Turai Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését. Az utasvárók takarítását megrendeltük. Meghatározott ütemezés szerint, 2021. szeptember 15-ig történik. Üdvözlettel: Szegedi Városkép és Piac Kft.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szegedi Városkép és Piac Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szegedi Városkép és Piac Kft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére