Megoldásra vár

Fatuskó

Szegeden, a Szivárvány utca és a Boldogasszony sugárút sarkán van egy 2013-ban kivágott fa ottmaradt tuskója. Megbújhatott a bokor mögött, ezért kérjük a tisztelt illetékest, vegyék fel ezt is a tuskómarási listájukra! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Boldogasszony sgrt. 59b

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, rendszerünkben rögzítettük. A tuskómarási besorolás (fontossági sorrend) szerint kerül majd sor a tuskó eltávolítására.

    Matos Andrea részlegvezető
    Szeged...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére