Megoldott

Kiálló csavarok riogatják a járókelőket a Kölcsey utcában

Vélhetően oszlopot tartottak ezek a csavarok, de jelen formájukban funkciótlanok és balesetveszélyesek.

Probléma helyszíne
Szeged Kárász u. 12

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a segítségüket, és kitartó munkájukat!
  • Nagy András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Amint tudomásunkra jutott, a hiányzó pollert soron kívül, még 07.02-án pótoltuk. A régit sajnos valaki eltüntette, lehet hogy a környező üzletek és teraszok üzemeltetői erről több...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

  • Nikolényi Gábor Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére