Válaszra vár

Elhagyott, szeméttel teli BMW

​Tisztelt Illetékesek!
​Bejelentést szeretnék tenni egy feltehetően elhagyott személygépkocsira, amely Szeged közterületén, a Szilléri sor 1. szám melletti parkolóban vesztegel immár körülbelül egy hónapja változatlan helyen.
​A jármű adatai:
​Típus: BMW (fehér színű)
​Rendszám: SDT-34*
​Jellemzők: Jobbkormányos kivitel. Bár a lekérdezés szerint a műszaki vizsgája 2027. januárig érvényes, az autóval láthatóan hosszú ideje nem mozdultak.
​A probléma leírása:
A gépjármű utastere (az első és a hátsó ülések, valamint a lábterek egyaránt) teljesen dugig van pakolva lakossági hulladékkal, flakonokkal, dobozokkal és egyéb szeméttel. Az autó ebben az állapotában nemcsak foglalja a helyet a lakók elől, hanem a benne felhalmozott bomló hulladék miatt köztisztasági és közegészségügyi kockázatot is jelent, különösen a nyári melegben.
​Kérem a Tisztelt Hatóságot / Közterület-felügyeletet, hogy vizsgálják meg a járművet, és tegyék meg a szükséges intézkedéseket az üzembentartó felszólítására vagy a jármű elszállítására.
​Segítő közreműködésüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Szeged Szilléri sor 1/A
Elhagyott, szeméttel teli BMW bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterület Sólya utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Csap utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Boldogasszony sugárút
  Vissza az oldal tetejére