Megoldott

Közterületre kirakott rossz hűtőpult

Anonim Járókelő

Hónapok óta van a hűtő a közterületen, melyet ismeretlenek kezdtek szekrénynek használni.
Mindenféle lom, ételmaradék van benne, már a patkányok is megjelentek.

Probléma helyszíne
Szeged Szilléri sgrt. 37
Közterületre kirakott rossz hűtőpult bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelőuhu!

    A JÁRÓKELŐ-SZEGED-00192594 számú bejelentésben a megadott helyszínen ellenőrzést végeztem és a bejelentésben szereplő hűtőpultot nem találtuk.

    Tisztelettel:
    Közterület-felügyel...
  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet nem válaszolt 40 napon belül.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fűbe kidobott esőcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Szatymazi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rágcsáló üreg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Borbás utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott sün

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Állatvédelmi Központ - Buksi Ebrendészet
    Szamos utca
  Vissza az oldal tetejére