Megoldott

Elgörbült tábla

A tábla nem természetes szögben áll, valószínűleg egy autóssal találkozott.

Probléma helyszíne
Szeged Szűcs u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • SZKT Szegedi Közlekedési Társaság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A 2017.02.27-én jelzett Szűcs utca 2. szám alatt lévő parkolótábla helyreállításra került.
    Az erről készült felvételeket csatoljuk.

    Kérem egyéb Társaságunkat érintő problémát jelezze felénk bizalomma...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "SZEPARK SZKT Parkolási üzletág"-ról "SZKT Szegedi Közlekedési Társaság"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ról "SZEPARK SZKT Parkolási üzletág"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére