Megoldásra vár

Meghibásodott kerékpárjavító állomás

Szegeden, a Dugonics téren lévő kerékpárjavító állomás pumpája teljesen tönkrement, és a kerékpártartó szerkezet is elhajlott. Kérjük, javítsák meg az állomást! Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Szeged Tisza Lajos krt. 39

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Dugonics téri kerékpárjavító állomást ismét, már sokadszorra megrongálták.
    A sérült pumpát leszereltük, a javítás folyamatban van.

    Tisztelettel:
    Nagy András
    közterületi építmény...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Életveszélyes fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Kálmány Lajos utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótéri játék sérülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Pentelei sor
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöld területen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Bal fasor
  Vissza az oldal tetejére