Megoldott

Elkóborolt poller

Szegeden, a Lófaránál, az ÁJTK-nál lévő zebrától az egyetemi épület sarkához kóborolt egy poller. Kérjük, állítsák vissza a helyére! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Dugonics tér (Tisza Lajos krt.)

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az „elkóborolt” poller visszakerült a helyére, a Tisza Lajos körúti gyalogátkelőhöz.

    Tisztelettel:
    Nagy András
    közterületi építmények csoportvezető
    Szegedi Környezetgazdálkodási N...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére