Megoldott

Kettétört fa

Szegeden, a Borbás utca 7. szám előtt egy kettétört fa törzse még a helyszínen aradt. Kérjük, vágják ki a szerencsétlenül járt fa maradványát, ültessenek a helyére egy facsemetét! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Borbás u. 7

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szeged ,Borbás u.7.szám előtt található kettétört fa törzsét munkatársaink 2023.10.20-án levágták.
    Pótlási igényüket felvettük a faültetési listákra.

    Tisztelettel:
    Danka Ágnes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Borbás utcai fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Borbás utca
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Bihari utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tuskómarás igény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Gogol utca
  Vissza az oldal tetejére