Megoldott

Levágott faágak

FRISSÍTÉS - 2023.10.20.

Emlékeim szerint a zöldhulladék akkor került a jelzett területre lehelyezve, amikor az utca túloldalán, a Borbás utca 7. számnál kivágásra került egy nagy fa. Ezt nem tudom, hogy az SZKHT vágta-e ki, vagy egy külön megbízott vállalkozó, de minden bizonnyal az abból a favágásból származó kis gallyakról van szó, ami véletlenül maradhatott ott, mert beleolvadt a környezetébe. Tudnának-e nekünk segíteni kérem, hogy kihez fordulhatunk az elszállítást illetően? Válaszukat előre is nagyon köszönjük!

----------

FRISSÍTÉS - 2023.10.20.

Az SZKHT válasza: A Szeged, Borbás u. 6. szám előtt(a Stefánia Étteremnél) nem cégünk munkatársai végeztek fanyesési munkákat, így a zöldsávban található faágakat nem áll módunkban elszállítani.

----------

Szegeden, a Staféta Étterem mellett a zöldsávban levágott faágak vannak egy halomba hordva, már hetek óta. Kérjük a tisztelt illetékest, szálítsák el a zöldhulladékot! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Borbás u. 6

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Kollegáink a mai napon elszállították a zöldhulladékot.

    Üdvözlettel:
    Simon-Jójárt Erika
    Fanyeső csoport ügyintéző
    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
    Közterület fenntartási divízió
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Szegeden, a Staféta Étterem mellett a zöldsávban levágott faágak vannak egy halomba hordva, már hetek óta. Kérjük a tisztelt illetékest, szálítsák el a zöldhulladékot! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS - 2023.10.20. Emlékeim szerint a zöldhulladék akkor került a jelzett területre lehel...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szeged, Borbás u. 6. szám előtt(a Stefánia Étteremnél) nem cégünk munkatársai végeztek fanyesési munkákat, így a zöldsávban található faágakat nem áll módunkban elszállítani....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elszáradt hulló faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Szatymazi utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Borbás utcai fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Borbás utca
  Vissza az oldal tetejére