Megoldatlan

Hiányzó tábla - Petőfi Sándor sugárút/Nemes Takács utca

Szegeden, a Petőfi Sándor sugárúton a Nemes Takács utca kereszteződésénél a városközpont irányban hiányzik a kerékpárutat jelölő tábla. Kérjük, pótolják! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Petőfi Sándor sgrt. 31

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhasználódott KRESZ táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Szentháromság utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt korlátsor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Borbás utca
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltakart tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Veres Ács utca
  Vissza az oldal tetejére