Megoldásra vár

Több lámpa nem világít - Szamos u 3-7-ig, ház mögött

FRISSÍTÉS - 2022.10.15.

A lámpák a parkolóban már mind világítanak -ezeket a javításokat nagyon köszönöm! Már csak a Szamos utca belső oldalán nem világít 4 lámpa : 5/a, 5/b, 7/a, 7/b lépcsőházaknál.

----------

A Szamos utca 3. és 7. közötti szakaszon a ház mögötti részen és a 7. szám mögötti parkolóban több lámpa nem világít, kérem javítsák meg!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szeged Szamos u. 7a

Hozzászólások

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresését.
    A Szeged Szamos utca 7/a szám előtti közvilágítási bejelentését rögzítettük, a hiba javításáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel,
    MVM Ügyfélkapcsolati Kft....
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Szeged)

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    A 4 lámpa még nem világít.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését rögzítettük. Hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük!

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
    az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. megbízásából
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szamos utca 3. és 7. közötti szakaszon a ház mögötti részen és a 7. szám mögötti parkolóban több lámpa nem világít, kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS - 2022.10.15. A lámpák a parkolóban már mind világítanak -ezeket a javításokat nagyon köszönöm! Már csak a Szamos utca belső olda...

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpák a parkolóban már mind világítanak -ezeket a javításokat nagyon köszönöm! Már csak a Szamos utca belső oldalán nem világít 4 lámpa : 5/a, 5/b, 7/a, 7/b lépcsőházaknál.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését rögzítettük. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Lumen Kft. (Szeged)"-ra.

  • T. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére