Megoldott

Lámpa nem világít - Bihari u. 32.

Kérjük az áramszolgáltató szakembereit, hogy javítsák meg a lámpát!
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Bihari u. 32

Hozzászólások

  • Tasnádi Márton lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
    Köszönjük!
    :--)
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresését.
    A bejelentését rögzítettük, a hiba javításáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel,
    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
    az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. megbízásából
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Lumen Kft. (Szeged)"-ra.

  • T. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére