Megoldott

Gyomfák a jelzett területen

A területen lévő két gyomfa kiirtását kérem a szegedi illetékes szervezettől.

Probléma helyszíne
Szeged Hattyas u. 16

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Reményfi Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a szegediek nevében, szép munka volt.
  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kért munkát munkatársaink a 2022.09.06-án elvégezték.

    Tisztelettel:
    Danka Ágnes
    Adminisztrátor
    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
    Közterület fenntartási dívizió
    Belvá...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Reményfi Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Őszi falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Huszár utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leamortizált játszótéri játékok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Roosevelt tér
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Füvön parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Csaba utca
  Vissza az oldal tetejére