Megoldásra vár

Tuskómarás

Kérjük a tisztelt illetékeseket, hogy a jelölt ponton végezzék el a tuskómarást.

Probléma helyszíne
Szeged Hattyas u. 16b

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Reményfi Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett tuskómarás még nem történt meg.

    Üdvözlettel: Reményfi Zsolt
  • Reményfi Zsolt visszajelzésére vár.

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A társaságunkhoz megküldött bejelentésükkel kapcsolatosan ezúton tájékoztatjuk, hogy az igényüket előjegyzésbe vettük és a tuskó marását annak szükségessége(fontossági sorrend)sze...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Reményfi Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Őszi falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Huszár utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leamortizált játszótéri játékok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Roosevelt tér
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Füvön parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata Közterület-felügyelet
    Csaba utca
  Vissza az oldal tetejére