Válaszra vár

Kivágott fa

Az Aradi vértanúk terén a trolimegálló zebrájánál, a másik oldalon kivágásra került egy fa. Kérjük, végezzenek tuskómarást a megmaradt tuskón és ültessenek ide egy facsemetét! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Aradi v. tere

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére