Megoldásra vár

Kiégett izzó

Szegeden, a Dugonics tér 1. szám autóbejárójával szemben, a park szélén álló lámpa kiégett, nem működik. Kérjük, cseréljék benne az izzót! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Dugonics tér 1

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését rögzítettük. Hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük!

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
    az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. megbízásából
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Lumen Kft. (Szeged)"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére