Megoldott

Kiégett szemetes

A 90-es autóbusz Gabonakutató irányú Csemegi tó megállójában a szemetes kiégett. Kérjük, cseréljék le az edényt! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Szeged

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/szeged/92637/rozsdas-padok

    A Nagy András Úr által küldött válasz alapján megoldott :)
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére