Megerősítésre vár

Egyik irányból behajtani tilos, de a másik irányból nem egyirányú

A Bibó István utca alsó szakaszán az fentről kint van egy behajtani tilos tábla, de lentről (a Coop felől ) nincsen kint egyirányú utca tábla. Valószínűleg csak a Coop fölötti részt szeretnék egyirányúsítani, de akkor javasolt lehetne a következetesség érdekében az egyirányú utca táblát is kitenni erre a kis szakaszra, ha már a fölső végén a behajtani tilos kint van.

Probléma helyszíne
Pomáz Széchenyi István u. 1

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönöm szépen a Bibó István utcai közlekedési tábla hiányával kapcsolatos
    bejelentését. Megoldására felkértem a városgondnokunkat.
    Üdvözlöm:
    Hardi Péter
    alpolgármester
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pomázi Polgármesteri Hivatal

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budakalász Polgármesteri Hivatal"-ról "Pomázi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére