Megerősítésre vár

veszélyes törmelék az út közepén és szélén

"Kátyú" kategóriát adtam meg, de valójában egy közlekedésre veszélyes betontörmelékről van szó.
A földúton amúgy vannak kátyúk, de valaki 20-30 cm-eres átmérőjű éles szélű beton és cserépdarabokkal töltötte föl egyhelyütt. Még traktorkeréknek is árthat, de személyautónak végzetes lehet: akár a kerékabroncsnak, akár az olajteknőnek.
A képeken egy 43-as nagy túrabakancs látszik mértéknek...
Egyik-másik betontömbből még betonacél vasalatok is lógnak ki... (az egyik fényképen be is karikáztam).
Kérem az út kátyús földúttá történő visszaalakítását a jelenlegi 20-30 cm-es beton és egyéb cserépdaraboktól való megtisztításával.
Előfordulhat, hogy a további károkozás megelőzésére lehetne egy fél kocsi murvát teríteni a szakaszra... lehet hogy az elkövető ezt akarja kierőszakolni a veszélyes cselekedetével.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Pomáz Klisovácz u.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. A megadott helyszínen eljárást folytattunk le.
    Megállapítottuk, hogy ismeretlen személy közlekedésre veszélyes
    betontörmeléket szórt az úttestre.

    A tö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pomázi Polgármesteri Hivatal

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pomázi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére