Válaszra vár

Balra kihelyezett elsőbbségadás kötelező

FRISSÍTÉS 2023.10.20.:

Magyar Közút:

"A 11319 j. Pomáz Hév állomáshoz vezető út folytatása az Országos Közúti Adatbank nyilvántartásában (lásd: https://utszamkereso.kozut.hu) országos közútként nem szerepel. Az érintett útszakasz a vonatkozó jogszabályok értelmében országos közúti funkcióval nem rendelkezik, az nem része az országos közúti hálózatnak."

-----

FRISSÍTÉS 2023.10.18.:

Pomáz Önkormányzata:

"A Pomáz 00131889 számon tett bejelentésében foglaltakat kivizsgáltuk.
Tájékoztatom, hogy a kérdéses terület az országos ingatlan nyilvántartási rendszerben rögzített adatok alapján a MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZÁRTKÖRÛEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG, cím: 1024 BUDAPEST Fényes Elek utca 7-13 kezelésében van. Ezért a probléma megoldása érdekében szíveskedjenek a terület kezelésért felelős társasághoz fordulni."

-----

Kérem az elsőbbségadás kötelező tábla jogszabály szerinti jobb oldalon való elhelyezését

Probléma helyszíne
Pomáz Bihari János u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba, Tisztelt Rózsa Géza Úr!

    Fenti számú bejelentésére 2023.10.18-án már válaszoltunk.

    RISSÍTÉS 2023.10.18.:

    Pomáz Önkormányzata:

    "A Pomáz 00131889 számon tett bejelentésében fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Pomáz Önkormányzata

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.10.18.: Pomáz Önkormányzata: "A Pomáz 00131889 számon tett bejelentésében foglaltakat kivizsgáltuk. Tájékoztatom, hogy a kérdéses terület az országos ingatlan nyilvántartási rendszerben rögzített adatok alapján a MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZÁRTKÖRÛEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG, cím: 1024 BUDAPEST Fén...

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Pomáz)"-ról "Pomáz Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 11319 j. Pomáz Hév állomáshoz vezető út folytatása az Országos Közúti Adatbank nyilvántartásában (lásd: https://utszamkereso.kozut.hu) országos közútként nem szerepel. Az érintett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Pomáz)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az elsőbbségadás kötelező tábla jogszabály szerinti jobb oldalon való elhelyezését"-ról "FRISSÍTÉS 2023.10.18.: Pomáz Önkormányzata: "A Pomáz 00131889 számon tett bejelentésében foglaltakat kivizsgáltuk. Tájékoztatom, hogy a kérdéses terület az országos ingatlan nyilvántartási rendszerben rögzített adatok...

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pomáz Önkormányzata"-ról "Magyar Közút (Pomáz)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A Pomáz 00131889 számon tett bejelentésében foglaltakat kivizsgáltuk.
    Tájékoztatom, hogy a kérdéses terület az országos ingatlan
    nyilvántartási rendszerben rögzített adat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Pomáz Önkormányzata

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére