Szabálytalanul parkoló teherautó és szabálytalanul tartott autó
Sziasztok!
2 képem van, mind a két kép ugyan ott készült. Az egyik kép egyik oldalról, ott 2 gépjármű tartózkodik, az egyik egy teherautó, ami véleményem szerint szabálytalanul áll ott, ugyanis mikor fentről jövünk le, akkor balra semmit nem lehet belátni, a másik gépjármű, mint a képen is látszódik, nincs rendszám rajta. A rendszámmal nem rendelkező gépjármű már hónapok óta ott tartózkodik. A másik kép ugyanott készült, csak fentről az Alsógyükési útról lejövet, hogy lehessen látni, hogy mennyire nem belátható a kereszteződés, amit úgy tudok, hogy a kresszben tiltott is, kereszteződésen belül 5 m-ren belül megállni.
Válaszukat és segítségüket előre is köszönöm!
Probléma helyszíne
Pécs Alsógyükés
Hozzászólások
Az Ön által a Pécsi Közterület – Felügyelet felé jelzett bejelentésére szeretnék reflektálni.
A járőrszolgálatunkat a helyszínre vezényeltem, kivizsgálják az esetleges szabálysérté...