Megoldott

Hiányzó 60-as sebességkorlátozó tábla

Nyíregyháza 338-as úton (Szegély utca - Nyírszőlősi úti körforgalom között) hiányzik a lakossági területen a sebességkorlátozó tábla. A helyi motorosok a 338-as utat használják száguldozásra min 110-120 km/h repesztenek a lakott területen belül, ahogy a videón is hallatszik. Nem kis zajszennyezés okozva lakott területen belül. Mivel az út nem díjköteles így napi szinten használják arra, hogy a Nyírpazonyi és a Nyírszőlős közötti körforgalom között motorozzanak. Azonban ezt 120-130km/h teszik, nem a megengedett 90km/h-val. A 338-as út szegély utca és a Nyírszőlősi út közötti szakaszra szükség lenne egy 60-as táblára vagy több fekvőrendőrre a körforgalom előtt, mivel ez lakott terület a házak mögött, ahol jelenleg 120 km/h haladnak a motorosok csordában.
Szakasz: 338-as út Szegély utca- Nyírszőlősi úti körforgalom között, mind két irányban!

Probléma helyszíne
Nyíregyháza Mátyásbokor 4

Hozzászólások

  • Rimóczi József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mellékelten megküldöm kezelői nyilatkozatunkat.

    Üdvözlettel

    Tóth Gáborné
    útvonalengedélyező munkatárs

    Magyar Közút Nonprofit ZRT
    Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság
    Forgalomtec
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Nyíregyháza)

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szűcs Orsolya
    Illetékes: Budapest Közút
    Áchim András utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére