Megoldott

Nem megy a szökőkút

Az Ungvár sétány élt már meg szebb időket is, sajnos a jelenlegi állapot nem más mint hogy nem megy a szökőkút, erősen elhanyagolttá vált az egész meder, tele van szeméttel és ezen kívül mostanra már nem is nagyon van funkciója mint egy nagy szemetes, egykoron szép volt, egész nyáron üzemelt a gyerekek és idősek örömére, jó volt oda kiülni, mára már rossz ránézni a környékre....

Probléma helyszíne
Nyíregyháza Ungvár stny. 12
Nem megy a szökőkút bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGOLDOTT! :)
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Vezetéklógás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom (Nyíregyháza)
    Erika utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csepegő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Nyírségvíz Zrt.
    Vasvári Pál utca
  Vissza az oldal tetejére